N-VA wil grootste partij worden

Op 26 mei 2012

De top zes van de Aalsterse N-VA-lijst was al bekend maar gisteren werd duidelijk dat ook ex-prins carnaval Kris Van Vaerenbergh, gekend van de Kaffeklasjmobiel, en Sanne Nieulandt (Nieulandt Recycling) op de lijst staan.

Verder staan er opvallend veel zelfstandigen op de lijst. Het bedrijventerrein Wijngaardveld is goed vertegenwoordigd, met Maarten Blommaert als lijstduwer en verder ook Isabelle Denutte, zaakvoerder van Citroën Robbe, en Iwein 'wijntjes' Quintelier. 'Die mensen staan heel bewust op de lijst met het doel mee te bouwen aan het Aalst van de toekomst', aldus N-VA voorzitter Christoph D'Haese. 

N-VA liet ook weten dat het resoluut gaat voor de uitdaging om grootste partij van de stad te worden. De N-VA had trouwens meer kandidaten dan plaatsen op de lijst. 'We hebben alle kandidaturen heel openlijk afgewogen. Dit zijn geen opvulkandidaten', aldus Sarah Smeyers. Met welke partij N-VA na de verkiezingen in zee wil gaan, werd niet gezegd. 'De kiezer moet eerst beslissen', klinkt het voorzichtig. N-VA zegt verder nog geen voorakkoord te hebben gesloten.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is